SZKOLENIA ŻEGLARSKIE 2017 w OSIEKU

Zapraszamy na szkolenia żeglarskie na patent żeglarza jachtowego realizowane na jeziorze Kałębie w Osieku.
Szkolimy zgodnie z programem szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego. Nasza kadra szkoleniowa posiada wieloletnią praktykę. Żegluje i szkoli na wodach śródlądowych, morzach i oceanach.


Nasi kursanci szkolą się również w dodatkowych technikach żeglarskich jak: żeglowanie na biegu wstecz, dochodzenie do pomostu i boi na żaglach, odchodzenie od pomostu i boi na żaglach, sztormowanie, strandowanie.
Proponujemy kontynuację w zdobywaniu wiedzy żeglarskiej praktycznej i teoretycznej na organizowanych przez nas rejsach morskich. Pozwalają one na zdobycie  stażu potrzebnego do uzyskania patentu jachtowego sternika morskiego.

Na zakończenie kursów, realizujemy egzaminy na patent żeglarza jachtowego, które odbywają się w Osieku pod nadzorem PoZŻ.

Formy szkoleniowe:

Szkolenia stacjonarne,  termin 01.07.2017 - 13.07.2017, nabór zakończony.

Szkolenia weekendowe, jak sama nazwa mówi są prowadzone w weekendy, soboty i niedziele. Terminy ustalane pod możliwości czasowe załóg 2-3 osobowych.

Szkolenia popołudniowe, prowadzone w dni powszednie, terminy szkoleń ustalamy indywidualnie dla załóg 2 osobowych.

Doszkalanie, dla osób, które już łyknęły troszkę żeglarstwa Istnieje możliwość zaplanowaia indywidualnego toku nauczania, po wcześniejszym sprawdzeniu umiejętności i wiedzy.

Szkolenia weekendowe i popołudniowe prowadzimy w miesiącach maj, czerwiec, lipiec ( z wyłączeniem 01 - 13 lipiec 2017), sierpień, wrzesień, październik.

 

Egzaminy na patent żeglarza jachtowego planujemy na 18 czerwiec, 13 lipiec i 14/15 października 2017 roku.

Uczymy żeglować bezpiecznie, skutecznie i elegancko.

 

Facebook